Přeskočit na hlavní obsah

Microsoft Flight Simulator stažení zdarma?


Microsoft Flight Simulator je letecký simulátor, vyvíjený firmou Microsoft. První verze byla uvedena na trh v roce 1982. Do hry je možné stáhnout mnoho doplňků, zejména letadel nebo letišť. Microsoft Flight Simulator nabízí přenádhernou fotorealistickou grafiku a fakt, že jsou ve hře obsažena úplně všechna světová letiště, kterých je na 37 tisíc. Microsoft Flight Simulator využívá skutečná data světového leteckého provozu a v reálném čase je přenáší do vaší hry. To znamená, že když váš kamarád v reálném světě poletí na dovolenou, tak ho můžete ve hře doprovodit ve svém vlastním virtuálním letadle!

Dojde-li v letovém režimu k výpadku internetu, všech letadel se chopí umělá inteligence do doby, než bude moct vrátit knipl skutečným pilotům. Stejně tak vás čeká přesně takové počasí, jaké aktuálně panuje v dané lokalitě.

Microsoft Flight Simulator má jeden svět sdílený se všemi hráči a počítá se stovkami tisíc letadel. Tvůrci si dokonce poradili s lagy a vyvinuli vlastní technologii, díky které na obloze neuvidíte žádné poskakující letadlo, nikdo se zničehonic nevypaří, i když má daný hráč problémy s připojením. To vše je možné jen díky rozsáhlé síti cloudových výpočetních center Azure, které má Microsoft rozeseté po světě.

Microsoft nastínil možnost stažení testovací verze simulátoru zdarma, o této jedinečné možnosti vás budeme včas informovat na této stránce.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Rokytnice nad Jizerou, Lysá hora

Rokytnice nad Jizerou (německy Rochlitz an der Iser) je město a horské letovisko v západních Krkonoších. Nachází se v Libereckém kraji, v okrese Semily, v protáhlém údolí Huťského potoka mezi masivy hor Stráž (782 m), Čertova hora (1022 m) a Lysá hora (1344 m) a podél levého (východní) břehu řeky Jizery. Žije zde přibližně 2 600 obyvatel.

Krkonoše, Jizerské hory, Český ráj

Vážení návštěvníci serveru PetrPikora.com, stránky věnované Krkonoším, Jizerským horám a Českému ráji najdete nyní na nové české doméně PetrPikora.cz, děkuji. Po omezenou dobu budou starší příspěvky dostupné na obou doménách současně.

Python kód jednoduchý kalkulátor

Tento jednoduchý Python program žádá uživatele, aby vybral požadovanou operaci. Možnosti výběru 1, 2, 3 a 4 jsou platné. Jsou vybrána dvě čísla if...elif...else a větvení se používá k provedení určité sekce programu. Uživatelem definované funkce add(), subtract(), multiply() a divide() provedou příslušné operace.
# Program make a simple calculator# This function adds two numbers def add(x, y):return x + y # This function subtracts two numbers def subtract(x, y):return x - y # This function multiplies two numbersdef multiply(x, y):return x * y # This function divides two numbersdef divide(x, y):return x / y print("Select operation.")print("1.Add")print("2.Subtract")print("3.Multiply")print("4.Divide"