Přeskočit na hlavní obsah

Prémiová HTML šablona PIX ke stažení zdarma


Prémiová HTML šablona PIX je jedinečná šablona pro super snadné použití nejen pro modeling a fotografování, která umožňuje i začínajícím uživatelům vytvořit jedinečné originální webové stránky k okamžitému nasazení.

Webové motivy a stránky šablon se dokonale zobrazují na každém zařízení, včetně stolních počítačů, noteboocích, tabletech a všech typech smartphonů. Jsou plně přátelské pro vyhledávací a indexovací služby, které vám zajistí první pozice v předních místech vyhledaných výsledcích vyhledávání.

Prvotní myšlenkou v tvorbě originálního designu je vyjádřit určitou jedinečnost, nevšednost každé aplikace, která je pro zákazníka zajímavá a neotřelá. Důležitým faktorem je, jaké jsou na počátku zadání a představy ze strany zákazníka, a jak velký je tedy prostor pro navržení zcela originálního designu aplikace nebo webové stránky.

Mým záměrem je tvorba originálního software tak, abych se za své dílo nemusel před zákazníky stydět, a aby zákazník nemusel vynaložit více prostředků a času, než je nezbytně nutné. Rovněž kladu důraz na jedinečnost díla bez nutnosti pořizovat složitá a komplexní řešení, a zákazník tedy neplatil nic navíc a dílo zůstalo štíhlé. Poskytuji služby a aplikace šité na míru konkrétnímu požadavku a problematice zákazníka.

KREATIVNÍ DESIGN - Kreativní design může proměnit většinu návštěvníků a uživatelů stránek a aplikací v zákazníky. Takto přistupuji ke každému zadání a snažím se vytvořit zcela originální projekt.

ORIGINÁLNÍ NÁPADY - Do každého nového projektu se snažím vytvořit zcela něco nového a jedinečného, co splňuje všechny současné trendy a standarty, vytvořit nevšednost každého projektu, který zaujme.

SNADNÁ SPRÁVA - Bez snadné správy vytvořené aplikace nebo jakéhokoliv softwarového řešení bude i sebelepší projekt předem předurčen k brzkému zániku. Tomuto se snažím vždy vyvarovat. Jen dobrý projekt má smysl!

SEO - V případě tvorby webové stránky je nezbytné správné SEO, bez kterého i sebehezčí stránka zapadne mezi miliony dalších stránek. Chcete-li být ve vyhledávacích službách vidět, mám řešení, které funguje!

ZÁKAZNICKÁ PODPORA - Mým klientům poskytuji maximální možnou podporu, nikdy se k nikomu neobracím zády. Většinu požadavků se snažím vyřešit ihned, v případě složitějšího problému se snažím vyhovět do 24 hodin.

BEZPLATNÉ AKTUALIZACE & PODPORA - Všechny moje SW aplikace jsou podporovány a aktualizovány zcela bezplatně a po neomezeně dlouhou dobu. Nemůže se tak stát, že s příchodem nového OS přestane moje aplikace pracovat.

Mým záměrem je vždy uspokojit zákazníka tak, abych se za moje dílo nemusel stydět, a aby zákazník nemusel vynaložit více prostředků a času, než je nezbytně nutné. Zároveň kladu důraz, aby moje dílo bylo jedinečné a naplnilo požadavky zákazníka, bez nutnosti pořizovat složitá a komplexní řešení, a zákazník tedy neplatil nic navíc a řešení zůstalo štíhlé.

Do každého nového projektu se snažím vytvořit zcela něco nového a jedinečného, co splňuje všechny současné trendy a standarty, vytvořit nevšednost každého projektu, který zaujme. Kreativní design může proměnit většinu návštěvníků a uživatelů stránek a aplikací v zákazníky. Takto přistupuji ke každému novému zadání a snažím se vždy vytvořit zcela originální projekt.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Rokytnice nad Jizerou, Lysá hora

Rokytnice nad Jizerou (německy Rochlitz an der Iser) je město a horské letovisko v západních Krkonoších. Nachází se v Libereckém kraji, v okrese Semily, v protáhlém údolí Huťského potoka mezi masivy hor Stráž (782 m), Čertova hora (1022 m) a Lysá hora (1344 m) a podél levého (východní) břehu řeky Jizery. Žije zde přibližně 2 600 obyvatel.

Krkonoše, Jizerské hory, Český ráj

Vážení návštěvníci serveru PetrPikora.com, stránky věnované Krkonoším, Jizerským horám a Českému ráji najdete nyní na nové české doméně PetrPikora.cz, děkuji. Po omezenou dobu budou starší příspěvky dostupné na obou doménách současně.

Adršpašské jezero Pískovna

Pískovna Adršpach se nachází v národní přírodní rezervaci Adršpašsko-teplické skály. Nádherné jezírko s průzračně čistou vodou a písečnými plážičkami vzniklo zatopením bývalého pískovcového lomu a dnes patří k nejkrásnějším skalním jezírkům v České republice.